معرفی بازی Battlefield 2042

Battlefield 2042 در 22 اکتبر 2021 و در سیستم عامل های PlayStation®4 ،Xbox Serie X ،Xbox Serie S ،Xbox One و PlayStation®5 و در پلتفرم های steam ،Origin و Epic Games اکران می‌شود.

آیا برای بتلفیلد 2042 ، Open Beta وجود دارد؟

بله، در ماه های پایانی اکران، Open Beta برای همه بازیکنان در تمام سیستم عامل ها در دسترس قرار خواهد گرفت. اگر هر یک از نسخه های Battlefield 2042 را پیش خرید کنید، می‌توانید به نسخه زودهنگام دسترسی پیدا کنید.

چه حالت های متفاوتی را در Battlefield 2042 می‌توان بازی کرد؟

در زمان اکران این بازی می‌توانید نسخه های بروز شده Conquest و Breakthrough را تجربه کنید. Hazard Zone حالت جدیدی است که به این franchise اضافه شده است و در آن می‌توانید نبردهای غیر منتظره را تجربه کنید و وارد جهان گسترده بتلفیلد شوید. برای اطلاعات بیشتر به حالت های بازی مراجعه کنید.

Battlefield 2042 چه تعداد بازیکن را پشتیبانی می‌کند؟

برای اولین بار در تاریخ بتلفیلد، 128 بازیکن می‌توانند همزمان به جنگ همه جانبه بپیوندند. این تعداد بسیار زیاد بازیکن به معنی فرصت های کاملاً جدید گیم پلی و لحظات حماسی Battlefield است.

Battlefield 2042 چه نقشه هایی دارد؟

شما می توانید در مورد نقشه های گسترده و پویای Battlefield 2042 در صفحه Maps اطلاعات کسب کنید. میدان های نبرد عظیمی که در سراسر کره زمین طراحی شده اند، به شما احساس واقعی از جنگ در مقیاس وسیع را می دهند؛ این نقشه ها با فلسفه طراحی مدرن ساخته شده اند.

همچنین در این نسخه از بازی همواره میتوان شرایط نبرد و چالش های گیم پلی را تغییر داد. هنگام پرواز خود را با وقایع و طوفان های پویا مانند طوفان های شن در صحراهای قطر، پرتاب موشک از مرکز فضایی گویان فرانسه و گردبادها که جنگل های متراکم کره جنوبی را تهدید می کند سازگار کنید.

Specialists (متخصصان) چیست؟

سیستم Specialist به شما این امکان را می دهد که نقش خود را در جبهه های جنگ انتخاب کنید و جوخه های دست ساز را تشکیل دهید. براساس چهار کلاس بتلفیلد، Specialist دارای یک ویژگی منحصر به فرد است اما بقیه موارد بارگذاری کاملاً قابل تنظیم است. انتخاب و تجهیز متخصصتان به شما این امکان را می دهد که در جوخه خود این قدرت را داشته باشید تا هر موقعیت نبردی را به عهده بگیرید. در ابتدا ده متخصص در Battlefield 2042 وجود خواهد داشت. با چهار نفر اول آشنا شوید و در صفحه Specialists اطلاعات بیشتری کسب کنید.

چه سلاح ها، و تجهیزاتی در Battlefield 2042 در دسترس خواهد بود؟

شما قادر خواهید بود از اسلحه های پیشرفته، وسایل نقلیه، جت ها، هلیکوپترهای جنگی و تجهیزات کاملاً جدید الهام گرفته شده از آینده نه چندان دور در سال 2042 استفاده کنید. گرفتن تکاور، سگ رباتیک ساخته شده برای جنگ، احیای اعضای جوخه از راه دور با استفاده از اسلحه Syrette، قلاب برای رسیدن به مکان های جدید، لباس به همراه بال، گرفتن هواپیمای بدون سرنشین و موارد دیگر.

برنامه های سرویس آنلاین Battlefield 2042 چیست؟

ما در حال استفاده از رویکرد جدیدی برای سرویس دهی آنلاین به بازی Battlefield هستیم که در آن انتظارات و تحولاتی که بازیکنان از بازی های مدرن چندنفره دارند را به آنها اعطا کنیم، هدف همه اینها حفظ بازی گروهی برای سال های آینده است. ما در حال تکامل دنیای خود و گسترش داستان در هر فصل هستیم که هرکدام حدود سه ماه به طول می انجامد.

هر فصل با یک Battle Pass رایگان و پرداخت شده جدید ارائه می شود و محتوای جدیدی را برای پیگیری ارائه می دهد. در اولین سال خدمات آنلاین، چهار فصل با چهار Battle Pass، چهار متخصص جدید به همراه محتوای تازه بیشتر ارائه خواهیم داد. قبل از راه اندازی موارد بیشتری برای اشتراک در اولین فصل Battlefield 2042 خواهیم داشت.

آیا پلی لیست فنی برای Battlefield 2042 وجود دارد؟

بله ، تعداد محدودی از بازیکنان باسابقه Battlefield می توانند در اوایل ژوئیه 2021 در یک بازی فنی آزمایشی شرکت کنند. توجه داشته باشید که این آزمون آلفای بسته ای نیست مانند آنچه برای بازی های قبلی Battlefield ایجاد شده است. آزمون فنی در یک محیط بسته انجام می شود که در آن ما از یک بازی جعبه خاکستری با شرکت کنندگان تحت NDA استفاده خواهیم کرد. در صفحه پلی لیست فنی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

منبع مطلب