درباره ما

ما در شرکت آریا پیشرو سیستم مهام یک تیم حرفه ای و جوان از توسعه دهندگان نرم افزار، طراح وب سایت، مدیران پروژه و طراحان گرافیکی هستیم و در یک محیط دوستانه و پویا انواع خدمات و راهکارهای نرم افزاری را جهت پیشرفت و توسعه کسب و کار شما ارائه می دهیم.
ماموریت اصلی شرکت پیشرو سیستم تحقق اهدافی است که شما در جهت بهبود و ارتقا جایگاه تجارت خود به دنبال آن هستید.
درباره ما
ما همواره در تلاشیم تا با همکاری صادقانه، مشتری مداری و ارائه بالاترین سطح کیفیت و خدمات در جهت کسب اعتماد و رضایت هر چه بیشتر مشتریان که مهمترین سرمایه هر شرکت و سازمان است قدم برداریم. برای دریافت اطلاع بیشتر راجب خدمات شرکت پیشرو سیستم و مشاوره رایگان جهت توسعه نرم افزارهای مورد نیاز خود و یا طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی با ما در ارتباط باشید.

مزایای پیشرو سیستم

قیمت شفاف

قیمت گذاری شفاف

ما بر این باور هستیم که روابط تجاری قوی همواره بر اساس اعتماد و اطمینان ساخته شده اند. به همین دلیل قبل از شروع پروژه، یک قیمت گذاری منصفانه و شفاف را بعد از تحلیل و برآورد نیازها جهت تصمیم گیری و مقایسه به مشتری خود ارائه می دهیم.

تضمین کیفیت

تضمین کیفیت

اگر بخواهیم شرکت پیشرو سیستم را در یک کلمه توصیف کنیم، مطمئنا آن کلمه (کیفیت) خواهد بود. ما در مورد بهترین بودن در خدمات خود جدی هستیم و تمام تلاش ما حفظ کیفیت در تمام مراحل تا تحویل نهایی سفارش خواهد بود.

فناوری های روز

استفاده از فناوری های روز

ما برای رسیدن به موفقیت و سطوح بالا در کسب و کار خود، جدیدترین فناوری ها و استانداردهای برنامه نویسی، طراحی و توسعه نرم افزار را جهت کسب رضایت حداکثری مشتریان خود به کار میگیریم و بطور مداوم برای بروزرسانی دانش فنی خود در تلاشیم.

تجربه بالا

تجربه بالا

ما به پشتوانه بیش از 15 سال فعالیت و تجربه مدیران شرکت در عرصه برنامه نویسی و توسعه نرم افزار شرکت پیشرو سیستم را تاسیس کردیم و به کمک تخصص و تجربه نیروی انسانی خود، بهترین و موثرترین راهکارهای نرم افزاری را به شما ارائه خواهیم داد.