درباره ما

درباره ما

ما در شرکت آریا پیشرو سیستم مهام یک تیم حرفه ای و جوان از توسعه دهندگان نرم افزار، مدیران پروژه و طراحان گرافیکی هستیم که در یک محیط دوستانه و پویا انواع محصولات و خدمات نرم افزاری را جهت پیشرفت و توسعه کسب و کار شما تولید و عرضه می کنیم.

ماموریت اصلی شرکت پیشرو سیستم تحقق اهدافی است که شما در جهت بهبود و ارتقا جایگاه تجارت خود به دنبال آن هستید.
ما همواره در تلاشیم تا با همکاری صادقانه، مشتری مداری و ارائه بالاترین سطح کیفیت و خدمات در جهت کسب اعتماد و رضایت هر چه بیشتر شما مشتریان عزیز که مهمترین سرمایه ما هستید قدم برداریم.

برای دریافت اطلاع بیشتر درباره محصولات و خدمات شرکت پیشرو سیستم و مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.

ویژگی های کلیدی پیشرو سیستم

قیمت شفاف

قیمت گذاری شفاف

ما بر این باور هستیم که روابط تجاری قوی همواره بر اساس اعتماد و اطمینان ساخته شده اند.
به همین دلیل ارائه یک قیمت گذاری منصفانه و شفاف برای محصولات و خدمات خود را در جهت تصمیم گیری و مقایسه محصولات حق مشتریان خود می دانیم.

تضمین کیفیت

تضمین کیفیت

اگر بخواهیم شرکت پیشرو سیستم را در یک کلمه توصیف کنیم، مطمئنا آن کلمه (کیفیت) خواهد بود.
ما در مورد بهترین بودن در تولید محصولات خود کاملا جدی هستیم و در تمام مراحل از برنامه نویسی تا پشتیبانی محصول، تمام تلاش خود را برای تحقق این هدف خواهیم کرد.

فناوری های روز

استفاده از فناوری های روز

ما برای رسیدن به موفقیت و سطوح بالا در کسب و کار خود، جدیدترین فناوری ها و استانداردهای برنامه نویسی، طراحی و توسعه نرم افزار را در جهت کسب رضایت حداکثری مشتریان خود به کار میگیریم و برای تولید محصولات هر چه بهتر دانش فنی خود را بطور مداوم بروزرسانی می کنیم.

تجربه بالا

تجربه بالا

ما به پشتوانه بیش از 17 سال فعالیت و تجربه مدیران شرکت در عرصه برنامه نویسی و توسعه نرم افزار شرکت آریا پیشرو سیستم مهام را تاسیس کردیم و به کمک تخصص و تجربه نیروی انسانی خود، بهترین و موثرترین راهکارها و محصولات نرم افزاری را به مشتریان خود ارائه خواهیم داد.