طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی

برای افراد و شرکت هایی که قصد دارند با توسعه کسب و کار خود در فضای مجازی محصولات و خدمات خود را فراتر از محله، شهر و استان خود ارائه دهند، مطمئنا راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی میتواند در حال حاضر بهترین راهکار باشد.

مشتریان شما از هر کجای دنیا میتوانند تنها با چند کلیک ساده مبلغ مورد نظر را از طریق درگاه های آنلاین بانکی پرداخت و خدمات یا کالای مورد نظرشان رو از وب سایت شما خریداری کنند. 

پس اگر قصد دارید فعالیت خود را در این فضای بی حد و مرز آغاز کنید، می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و یا سفارش طراحی سایت فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

طراحی سایت فروشگاهی

تجارت الکترونیکی یا وب سایت فروشگاهی چیست؟

یک فروشگاه اینترنتی وب سایتی است که امکان خرید و فروش کالاهای فیزیکی، محصولات دیجیتالی یا ارائه انواع خدمات را از طریق اینترنت و به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می دهد.

قرن هاست که معاملات در سرتاسر جهان به صورت محلی و محدود در جریان بوده است اما بعد از ورود اینترنت به کامپیوترها و گوشی ها و پیشرفت فضای مجازی در سال های اخیر و آنلاین شدن تقریبا کل جهان، معنی و مفهموم تجارت و معاملات شکل تازه ای به خود گرفت و با آغاز فعالیت فروشگاهای اینترنتی، محدودیت ها برای عرضه آسان تر محصولات و خدمات به خارج از مرزها و مشتریان حذف شد.

در حال حاضر با طراحی سایت فروشگاهی و دریافت مجوزهای لازم، هر شخص یا شرکتی میتواند به سادگی یک تجارت مطمئن راه اندازی کند و بسته به خدماتی که ارائه میدهد مشتریان بسیاری در سرتاسر کشور یا جهان داشته باشد.

طراحی فروشگاه اینترنتی